Mbrojtja e Kosovës në “gjumë”, Anglia kalon në avantazh me Winks (VIDEO)

Anglia ka arritur që të zhbllokojë duelin ndaj Kosovës që po zhvillohet në Prishtinë. Në minutën e 32-të, Harry Winks merr një top në hyrje të zonës, duke  lënë krejtësisht i lirë nga mbrojtësit dhe më pas e ka të thjeshtë për të mposhtur portierin.