Aksident i rëndë në Kamëz, humb jetën 35 vjeçarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Kamëz, ku si pasojë ka humbur jetën një grua.

Mësohet se makina ka përplasur për vdekje këmbësoren rreth 35 vjeçe, identiteti i të cilës nuk bëhet me dije. Ngjarja ka ndodhur në rrugës “Demokracia”.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.