Si e harxhoni kohën, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

Si zgjedh secila prej shenjave ta harxhojë kohën, kur në fakt, duhet të ishin duke bërë diçka të dobishme?

Dashi

Futet në një debat politik në Faceboook

Demi

Pastron kuzhinën si e çmendur dhe fillon të planifikojë një darkë me miqtë

Binjakët

Telefonojnë një mike për të (bërë thashetheme) pyetur si është.

Gaforrja

Fillon të shkruajë një email, e ruan te draftet, fiksohet, e rihap, e korrigjon, e ruan te draftet.

Luani

Del për pazar dhe përfundon duke blerë gjithçka.

Virgjëresha

Bën playlista këngësh, rregullon garderobën, sistemon çantën.

Peshorja

ndalon për të shkrepur një selfie dhe përfundon në një shërbim fotografik që i ha gjysmën e ditës.

Akrepi

Hyn padashje te Instagrami i ish të dashurit, harxhon 3 orë duke e përndjekur nëpër internet.

Shigjetari

fillon dhe lexon diçka, çfarëdoqoftë.

Bricjapi

Nuk e kupton se pse njerëzit duhet ta harxhojnë kohën kot.

Ujori

Shkon në palestër për një vrap të shpejtë. Rri dhe për kardio dhe muskuj barku.

Peshqit

Caktojnë një seancë “urgjente” masazhi ose yoga.