Po ndodh! Stuhi detare në Himarë!

Moti i keq vazhdon në jug të vendit. Bashkia e Himarës ka publikuar pamjet e një stuhie detare në Spile dhe i ka bërë thirrje bizneseve buzë detit të tregojnë kujdes dhe t’i drejtohen në rast problemesh.

Ndiqni pamjet: