Digjet një makinë në rrugën “Sami Frashëri”, në Tiranë (VIDEO)

Një makinë ka marrë flakë në rrugën “Sami Frashëri” në Tiranë. Ende nuk dihen arsyet që kanë sjellë djegien e mjetit. Forca policie dhe zjarrëfikset janë në vendngjarje.

Pamjet e siguruara nga “Koha Jonë” tregojnë momentet djegies së mjetit dhe panikun mes qytetarëve.