“I putha faqet”/ Gazetari Taulant Kopliku përlotet sërish kur flet për Alvin

Gazetari shqiptar Taulant Kopliku foli për Open sërish për historinë e Alvin Berishës, ku Kopliku u përlot sërish.

Erdhi momenti që të gjithë të jemi të lumtur- tha gazetari Kopliku .

E takove?- e pyeti Eni Vasili.

Po e takove. I putha faqet. Edhe fëmijët e mi duan ta takojnë edhe vajza ime don ta takojë- tha Taulant Kopliku duke u përlotur.

Dua që nga Open të falenderoj një person të veçantë. Një aktiviste në Zvicër e cila quhet Kristina Gobeli dhe që ka kontaktuar me Afrimin, ka lëvizur në zonat e rrezikut dhe ka pasur një rol kyç në këtë mision- tha Taulant Kopliku