Nuk do ta njihni, Marsela Çibukaj pëson ndryshimin drastik në peshë

Ditën e sotme Marsela Çibukaj do të prezantojë  projektin e saj në “Kënga Magjike”.

Pak minuta para se këngëtarja të dalë në skenë, Xhemi Shehu ka publikuar disa video të saj në instastory, për ti uruar suksese mikeshës së saj.

Sigurisht që fjalët e Xhemit janë shumë të bukura, por ajo që bie më shumë në sy është pamja e Marselës.

Këngëtarja duket e bukur si gjithmonë, por me shumë kilogramë më pak.

Këngëtarja duket mjaft elegante e veshur me të zeza dhe duket qartë ndryshimi në trupin e saj.

Kur është pyetur se çfarë ka bërë për t’u dobësuar, Marsela ka treguar me shaka se hoqi dorë nga bakllavaja, por ende nuk ka zbuluar dietën.