19-vjeçarja vdes gjatë seksit në makinë

Një djalë është akuzuar për vrasje pa paramendim pasi një adoleshente me të cilën po bënte seks në makinë, vdiq nga dëmtimet në qafë.

Francis Victoria Garcia dhe Michael Gaffney raportohet se po bënin seks të ‘ashpër’ në pjesën e prapme të një makine kur ndodhi ngjarja e rëndë.

Garcia, nga Maywood në New Yersey, u gjet e vdekur në një parking automjetesh mëngjesin e së shtunës.

Pak kohë para vdekjes, 19-vjeçarja ishte larguar nga një festë e Halloween me Michael Gaffney.

Gaffney, gjithashtu nga Maywood, është akuzuar për vdekjen e saj.

Autopsia tregoi se vdekja e Garcias u shkaktua nga lëndimet që mori në qafë ndërsa po bënte seks.

21-vjeçari i tha policisë se kishin marrë ilaçe pa recetë para vdekjes së saj.