Dy përfaqësuesit e KiE, priten në LSI nga Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka pritur në një takim dy përfaqësuesit e KiE-së, Andrej Hunko dhe Joseph O’Reilly. Mësohet se takimi po mbahet në selinë e LSI-së. Kujtojmë se më herët se përfaqësues të KiE zhvilluan dhe një takim me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha. Pak pas takimit, i pyetur se ku u fokusua diskutimi me raportuesit e KiE-s, Basha tha tek kriza politike dhe asaj çfarë mund të bëjë opozita për reformën zgjedhore.