Interi zhbllokon sfidën me Dortmundin, shënon Martinez (VIDEO)

Interi ka arritur që të zhbllokojë super duelin ndaj Dortmundit. Pas një fillimi të vështirë në minutën e 22-të, De Vrij jep një top fantastik për Lautaro Martinez, i cili kontrollon mjaft mirë topin dhe më pas e dërgon në rrjetë.