Lokomotiva e Moskës “ngrin” Juven, shënon Miranchuk (VIDEO)

Lokomotiva e Moskës po befason Juventusin në Torino. Skuadra tusë ka arritur që të kalojë në avantazh në minutën e 29-të me Aleksei Miranchuk, i cili është në vendin e duhur dhe në kohën e duhur për të shënuar për herë të parë në Champions.