Aksion fantastik i Realit, Kroos i kalon në avantazh në Turqi (VIDEO)

Real Madrid ka arritur që të zhbllokojë rezultatin në transfertën ndaj Galatasaray-it. Në minutën e pas disa kombinimeve të bukura mes Hazard dhe Benzema, topi shkon te Toni Kroos, i cili me një goditje të saktë e dërgon topin në rrjetë.