Xhorxhina më seksi se kurrë, partnerja e Ronaldos mahnit fansat me linjat e saj

Xhorxhina Rodrigez, partnerja e Ronaldos vazhdon të mahnisë fansat me postimet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, të cilat nxjerrin në pah linjat përfekte të saj.

xhorxhina 2

Partnerja e portugezit tërheqë jo pak vëmendjen e mediave në Itali dhe të fansave, pasi fotot e saj kanë gjithmonë diçka për të treguar dhe marrin jo pak pëlqime.

xhorxhina 3

Fotoja e saj e publikuar së fundmi në “Instagram” ka arritur, plot 1.8 milionë pëlqime.

xhorxhina 7