Aksident në Lushnjë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një person ka humbur jetën në një aksident në Lushnjë. Sipas raportimeve të para, ngjarja ka ndodhur në një rrugë rurale në vendin e quajtur “Tre Urat” në Çerë Sektor.

 

Një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Viktima ende nuk është identifikuar, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.