Napoli zhbllokon duelin ndaj Veronës, Milik nuk fal në zonë (VIDEO)

Napoli ka arritur që të zhbllokojë duelin ndaj Veronës, teksa skuadra e Juric e ka vendosur shumë në vështirësi deri më tani. Në minutën e 38-të, Fabian Ruiz shërben në zonë për Milik, i cili fiton duelin ndaj Gunter dhe më pas arrin që ta dërgojë topin në rrjetë.