FOTO/ Prezantuesja e njohur fotografohet e dehur dhe me gjoksin jashtë

Prezantuesja e njohur nga “Geordie Shore”, kurrë nuk dështon të bëhet kryefjalë e mediave rozë, dhe kjo për shkak të veprimeve të saj sensuale dhe veshjet e nxehta.

24-vjeçarja Chloe Ferry është kthyer në qënder të vëmëndjes pasi është fotografuar e dehur në publik duke bërë gjeste të pakontrolluara.

Biondja seksi është “turpëruar” kur e ka tradhtuar veshja e saj, duke ekspozuar gjoksin para një numri të madh njerëzish.

Duke u përpjekur që të merrte vëmendjen e plotë, prezantuesja britanike kishte zgjedhur një veshje aq të ngushtë dhe s’kishte veshur as të brendshme, duke bërë që t’i ekspozoheshin edhe format trupore.