Barcelona zhbllokon duelin ndaj Eibarit, shënon Griezmann (VIDEO)

Barcelona ka arritur që të zhbllokojë shumë shpejt duelin në transfertë ndaj Eibarit. Në minutën e 13-të, Griezmann merr një top të bukur dhe me një qetësi për t’u pasur zili arrin që ta dërgojë topin në fundin e rrjetës.