Elvana Gjata publikon foto ‘me dritën perfekte’, Ermal Mamaqi i lë komentin epik

Pas rikthimit të fuqishëm, Elvana Gjata është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta e përditshme, apo promovon edhe këngët e saj të reja. Së fundmi këngëtarja ka postuar në Instagram dy foto të cilat tregojnë dy mënyra se si njerëzit bëjnë foto.

Në foton e parë Elvana duket shumë ë ëmbël dhe rita perfekt e bën foton të duket mjaft e realizuar. Në foton e dytë Elvana e ka shtrembëruar fytyrën nga dielli dhe kjo është një skenë që na ndodh të gjithëve. Fotot kanë marrë shumë komente nga fansat, por komenti i Ermal Mamaqit na ka shkrirë së qeshuri. “Fotoja e dytë. Kjo je ti” i shkruan moderatori. Elvana i ka kthyer përgjigje duke i thënë se e priste një koment të tillë.