Neymar, fillon një lidhje të re me nje super bukuroshe (FOTO LAJM)

Neymar ka gjetur dashurinë? Sipas gazetares braziliane Fabia Oliveira, futbollisti brazilian ka fillua një lidhje me Natalia Barulich. Bëhet fjalë për ish të dashurën e këngëtarit kolumbian, Maluma.

 

Neymar dhe Natalia janë takuar në Paris para ditësh gjatë një ndeshje të PSG-së. Lidhja mes tyre nuk është konfirmuar zyrtarisht. Natalia Barulich ka më shumë se 2.5 milionë ndjekës në Instagram, ndërkohë që njihet si këngëtare dhe modele. /R.Lika-Koha Jone/