Peka: Sporti është shëndet, thithja anti-shtet

Gazetari Çim Peka, në  një status në facebook, ka postuar këtë status ku në qendër është kryeministri Edi Rama dhe Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta. “Interesante, ne pamundesi te imitojne Ramen duke e thith (Shqiperine), imitojne Meten duke xhongluar me top! Sporti eshte shendet, thithja anti-shtet”,-shkruan në postimin e tij, Çim Peka.

.