Presidenti Meta, intervistë sot në “Opinion”

Presidenti Ilir Meta do të jetë sot në emisionin “Opinion” në televizionin “Klan”, për të folur mbi kërkesën e PS për shkarkimin e tij, draft dokumentin e Komisionit të Venecias, si dhe për krizën politike në vend.

Në një postim në rrjetet sociale, Presidenti shprehet: “Të dashur miq, ju ftoj të më ndiqni sot në ora 21:00 në “TV Klan”, në një intervistë për emisionin “Opinion” me gazetarin e mirënjohur, BlendiFevziu!”.