Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësorin, transportohet me urgjencë

Një aksident rrugor ka ndodhur pas çaste më parë në kryeqytet. Nga pamjet nga vendi i ngjarjes, shihet një person i shtrirë në rrugë dhe që transportohet më pas me urgjencë drejt spitalit.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për dokumentimin e saj. Ende nuk dihet identiteti i të plagosurit.BW