City i shkatërroi me 8 gola, pornostarja i del në mbrojtje klubit anglez

Manchester City ishte i pamëshirshëm dje duke fituar8-0 ndaj Watfordit. Një ndeshje fantastike nga djemtë e Guardiolës që u treguan të pamëshirshëm.

Një tifoze speciale e Watfordit, Mia Khalifa, ishte e pranishme në stadiumin në barazimin që ky ekip arriti ndaj Arsenalit, ndërsa pas humbjes ndaj “Qytetarëve” ka reaguar sërish.

Me një shkrim në Twitter, Mia shkruan: “Dreq, Watford, ju doni që unë të kthehem?”. Tifozët, por dhe lojtarët janë dakord, sigurisht!