Tërmeti nuk ndalon dasmën Vip në Shëngjin (FOTO)

Ndonëse Shqipëria është tronditur nga tërmetet, duket se kjo situatë nuk ka ndikuar tek Afrona Dika dhe Blero. Protagonistët e dasmës VIP, i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni përrallore. Ceremonia është realizuar buzë bregdetit të Shëngjinit tek Rana e Hedhun. Modelja Afrona, e veshur me fustanin e bardhë elegant, dukshëm një miksim i stilit modern me atë klasik u afrua në altar e shoqëruar nga i ati i saj, ndërsa këngëtari Blero kishte zgjedhur një shoqëruese mjaft speciale, vajzën e tij. Për të festuar këtë natë të magjishme, në mesin e të ftuarve janë dhe shumë nga fytyrat publike.