“Ndizet” Derbi, kush e fiton sfidon mes Ines dhe Barbara-s (FOTO LAJM)

Derbi Milan-Inter është një sfidë që ndez zemrat e shumë tifozëve. Dita e derbit është shënuar me të kuqe në kalendarin e të gjithë fansave ku mes tyre ka edhe aktorë, këngëtarë, sportistë, me pak fjalë mes VIP-ave, ka nga ata që kënaqen të veshin fanellat kuqezi ndërkohë që tjerë preferojnë atë zikaltër.

 

Kështu ka ndodhur edhe me, si dy bukuroshet Barbara Ovieni dhe Ines Trocchia. E para është një tifoze e kuqezinjve dhe prezantuese në Tv për programe sportive, ndërkohë që e dyta është një tifoze zikaltre, e cila ndiqet shumë në rrjetet sociale.

Klima e derbit së bashku me ta bëhet edhe më e nxehtë, ndërkohë që më poshtë mund të shihni disa nga pozat më interesante në rrjetet sociale. /Koha Jone/

Barbara Ovieni

Ines Trocchia