Lewandowski është “vrasës” në zonë, shënon pa filluar mirë ndeshja (VIDEO)

Bayerni Munich është me fat që ka në skuadër një sulmues si Robert Lewandowski. Sulmuesi polak ka zhbllokuar menjëherë ndeshjen ndaj Koln. Në minutën e 3-të, numri 9 i bavarezëve merr një top në hyrje të zonës, dhe me një goditje të bukur të devijua pak nga kundërshtarët, arrin të gjejë rrugën e rrjetës.