Interi zhbllokon derbin ndaj Milanit, shënon Brozovic (VIDEO)

Interi ka arritur që të zhbllokojë derbin ndaj Milanit në fillimin e fraksionit të dytë. Pas një goditje dënimi, Sensi pason për Brozovic, i cili godet në hyrje të zonës, dhe pas një devijimi të lehtë të Leoas shkon në rrjetë.