Vajza e ish-deputetes së PD-së: Politika ka njerëz me dy fytyra (VIDEO)

Vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Dedës, Ada ka dalluar gjithmonë për foto provokuese që postonte në rrjetet e saj sociale. E ftuar bashkë me mamanë e saj në emisionin e Rudina Magjistarit, Ada ka folur edhe për një të ardhshme të mundshme në politikë. E pyetur nga Rudina se çfarë do të donte në ndryshonte në vend, Ada tha se shumë gjëra, në të cilat njëra prej tyre ishte politika. ”Ka shumë gjëra për të ndryshuar në këtë vend dhe nuk mendoj se jam unë që duhet ta them por mendoj se politika është pak e poshtër edhe njerëzit janë me dy fytyra mendoj”.

View this post on Instagram

#AlbinaDeda @adadedaa #Rudina #rtvklan #adadeda

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on