E bujshme/ Ish-lojtari i Skënderbeut dhe Bylisit shokon Interin (VIDEO)

Slavia Praga ka shtangur “San Siro”-n duke shënuar ndaj Interit. Peter Olayinka, ish-futbollisti i Bylisit dhe Skënderbeut në Superligë ka realizuar, edhe pse arbitri e pa në VAR.

Pozicioni i tij në momentin e golit, megjithatë, mbetet i dyshimtë, edhe pse arbitri e pa në VAR dhe Brozovic e ka mbajtur, edhe pse milimetrik!