Basha në Shkodër, takohet me Voltana Ademin

Kryedemokrati Lulzim Basha është takuar ditën e sotme në Shkodër me disa drejtues të PD në Shkodër dhe ish-deputetë demokratë. Basha është takuar edhe me kryebashkiaken e Shkodrës, Voltana Ademi.