Basha mbledhë partitë aleate në Ishëm të Durrësit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur sot aleatët në zonën e Ishmit në Durrës.

Mësohet se darja zhvillohet në një nga restorantet e kreut të PAA-së, Agron Duka ndërsa në takim janë edhe Fatmir Mediu i PR-së, Dashamir Shehi i LZHK-së dhe Nard Ndoka i PDK-së.

Në darkën me Bashën, ndodhet nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, pasi kryetarja së Monika Kryemadhi ndodhet jashtë vendit.