Zgjohet herët Edi Rama dhe poston foto të sezonit turistik

Kryeministri Rama ka postuar këtë të dielë foto dhe mesazh për fundjavën. Ja se ç’shkruan Rama:

MIRËMËNGJES dhe me buzëqeshjen e Shqipërisë përgjatë këtij sezoni turistik, ju uroj një të dielë të bukur.