Sonte martohet, ja çfarë po bën Jonida Vokshi pak orë para dasmës së saj

Moderatorja e njohur Jondia Vokshi  sonte në mbrëmje do t’i jap fund beqarisë në një prej resorteve të njohura në qytetin e Durrësit.

Image

Ajo do të kurorëzoj dashurinë e saj me partnerin e saj Besnik Krapi.

Dhe teksa ora po afron moderatorja ka treguar se po reklasohet duke u kujdesur për fytyrën nëpërmjet trajtimeve e maskave në një qendër estetike, në mënyrë që të jetë e freskët dhe e bukur kur të drejtohet në altar.

Jonida Vokshi e bëri publike disa muaj më parë romancën me aktorin dhe producentin nga Kosova Besnik Krapi, ndërsa rrëfeu në programin ‘Xing me Ermalin’ se dyshja janë njohur në xhirimet e serialit ‘O sa mirë’!

Image