Publikoi foton nudo me të dashurin, zbulohen imazhe të tjera “hot” të Kylie Jenner

Pak ditë më parë, Kylie Jenner, dhe partneri i saj, Travis Scott, ndezën rrjetin me një foto të publikuar në “Instagram”.

Kylie shfaqej e përqafuar me Scott, por ajo që binte në sy ishte se miliarderja më e re në moshë ishte nudo.

Së fundmi u zbulua se ata kanë bërë një set të gjatë fotografik pë “Play Boy” dhe fjala e vetme që i përshkruan është ‘nxehtë’.

Çifti shfaqet në momente intime dhe ajo që tërheq më shumë vëmendjen është pikërisht, Kylie. Në çdo foto ajo shfaqet përvëluese dhe është kujdesur që në pah të jetë trupi i saj bombastik.