Nusja shqiptare dhunon vjehrrin aq keq sa e bën për spital

Një ngjarje po aq sa e rëndë, por edhe e pazakontë ka ndodhur në Kosovë në të njëjtën kohë.

Mësohet se një nuse nga qyteti i Prizrenit ka rrahur keq vjehrrin e saj. Bëhet e ditur se kjo ngjarje ka ndodhur gjatë mëngjesit të djeshëm rreth orës 09:30.

Ajo e ka dhunuar aq keq vjehrrin e saj sa e ka bërë atë për spital. Sherri midis të dy ka nisur pas një mosmarrëveshje të çastit.

Identiteti i shqiptares  dhe i vjehrrit të saj nuk bëhet i ditur. Në njoftimin e policisë së Prizrenit thuhet se gruaja është shoqëruar në komisariat.