Basha te familja Hajdari, mungon Rudina (FOTO)

Pas ceremonisë te memoriali dhe varrezat, Lulzim Basha me Sali Berishën, Bujar Nishanin dhe eksponentë të tjerë të PD-së kanë shkuar në familjen Hajdari. Në foto duken Fatmira Hajdari me dy djemtë por mungon vajza, Rudina Hajdari.