Pas ndarjes nga Keisi, Stresi largohet papritur nga Shqipëria, ja vendi ku ka zgjedhur të jetojë

Ndarja e Sresi me Keisin ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë dhe është komentuar shumë nga fansat e tyre në rrjetet sociale. Pak ditë më parë është publikuar biseda e fundit e Keisit dhe Stresit dhe duket se cifti janë ndarë në mënyrë paqësore.

Në bisedë shpreheshin se do të duheshin gjithmonë, por të ndarë do të mund të funksiononin më mirë. Tashmë Keisi është kthyer në Kanada, aty ku ka jetuar që e vogël dhe duket se edhe reperi ka vendosur të lërë pas gjithçka dhe ka marrë një vendim të rëndësishëm.

Stresi ka ndryshuar vendbanim dhe ka zgjedhur që tashmë të jetojë në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një postimi në “Instastory”, ku zbulon se tashmë ishte zyrtarisht banori më i ri i këtij qyteti.

“Ja dhe një dite e ikur, histori, aventura te jetuara ! Kjo është Jeta , por prapëseprapë vjen një moment në jetën e gjithsecilit që kërkon ndryshim. Ndonjëherë thjesht ikën ! Mund të jetë një vend, person , biznes etj ! Shokët e vërtetë mbeten të njëjtë dhe pse mund te kesh vite, muaj e dite pa i pare ! Ata janë në zemër, në ditë të bukura si dhe ato të vështira! Prej Sot Jam Official Banori Me I Ri i Prishtinës 🙏🙏🙏 S’kini Degju Gjo Akoma Ca keni me dëgju në ditët në Vijim . Falenderim Shpirtëror Për @gjoniblackent Puna e palodhshme ka me fol vet Stay Tuned #bb4life”- shkruaj reperi në Istagram.