Në pritje të ëmbël, shihni si duket nusja e Gaz Pajës me barkun e rrumbullakosur

Në fund të muajit qershor, aktori i humorit Gaz Paja i dha fund beqarisë, në një ceremoni madhështore, ku nusja ishte princesha e mbrëmjes.

Teksa kanë kaluar dy muaj nga ajo ditë, tashmë mësohet se Ira ka qenë shtatzënë kur u martua.

Kjo pasi së fundmi po qarkullon një foto ku Gazi me të shoqen Ira Seferi dhe këngëtarin Stefi Prifti shihen duke drekuar në Dhërmi.

Ajo që bie në sy është barku i madh i rrumbullakosur i Irës, e cila me gjasë në vjeshtë do të sjellë fëmijën e saj të parë.

Në dasmë askush nuk arriti të kuptojë asgjë, për shkak të fustaneve me stil, të cilët në pjesën e barkut ishin të lirshëm.