VIDEO/ Dy mjete përplasen në Patok, 2 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në Patok nga përpsja e dy makinave. Dy persona janë plagosur dhe gjenden të shtrirë përtokë. Pamjet që janë dërguar nga qytetarët tregojnë momente të rënda.