Rama publikon transformimin e Mirditës: S’ka nevojë për komente

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë  disa foto në llogarinë  e tij zyrtare në “Facebook”, ndërsa përmes tyre tregon transformimin e Bashkisë së Mirditës, falë projekti Rilindja Urbane.

Përmes fotove të mëposhtme, shefi i qeverisë krahason rrugët, shkollat, sheshet si kanë qenë dhe si janë transformuar.

Ai thotë se ky transformim është rezultat i punës së kryebashkiakut socialist, i cili ka punuar opër një Mirditë që e do zhvillimin.

Postimi i Ramës:

“3D LIVE😁 nga Bashkia e Mirditës, ku Programi Kombëtar i Rilindjes Urbane dhe puna e palodhur e kryebashkiakut socialist, kanë sjellë një transformim që s’ka nevojë për komente😉

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri foto galeri

foto galeri foto galeri

foto galeri