E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Magazine Twerk nudo mbi Ferrari, ja pamjet që po ”thyejnë” rrjetin

Twerk nudo mbi Ferrari, ja pamjet që po ”thyejnë” rrjetin

Ky është momenti kur një grua nudo është filmuar duke bërë twerk nudo mbi një Ferrari të kuq në rrugët e Ibizas.

Ndërsa shoferi që pi cigare i jep makinës në rrugë me muzikë në sfond , gruaja bën twerk duke ‘çmendur’ kalimtarët.

Incidenti është filmuar në Marina Ibiza dhe video e gruas mbi Ferrari është bërë virale në mediat sociale.

Burri dhe gruaja po kërkohen nga autoritetet spanjolle që shpresojnë ti kapin sa më shpejt për shkak se nuk ka shumë Ferrari të këtij modeli në Ibiza.

Pasi të identifikohen, policia do të përcaktojë se cilat rregulla kanë shkelur dhe dënimin me të cilin do përballen.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com