Njihuni me Tatianën, tifozen e çmendur pas Zenitit (FOTO LAJM)

Quhet Tatiana Zver’ko, me profesion modelingun dhe me një fizik për t’u pasur zili. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale pasi numëron rreth 40 mijë ndjekës. Tatiana në fakt ka një lidhje të veçantë me futbollin.

Pasioni për klubin e Zenitit, ka bërë që ta shohim shpesh herë në stadium duke mbështetur skuadrën ruse. Nuk mungojnë fotot e shumta nga stadiumi, ndërkohë që edhe klubi i njohur i riposton fotot në profilin e tyre. /Koha Jone/