Meghan Markle stiliste, fotot e para nga prapaskena e xhirimeve

Olivia posing as Meghan (PA Real Life/George Brown)

Meghan Markle është e pakapshme. Pasi ka mbyllur kapitullin e pushimeve ajo i kthehet punës së saj.

Në një video të publikuar në Instagram e shohim teksa po përgatitet për fushatën e koleksionit të saj të ri që ajo ka bërë për bamirësi.

Me një “look casual” por elegante dhe një buzëqeshje që si hiqet nga fytyra, dukesha e Sussex duket shumë e lumtur.

Ja disa foto nga prapaskenat e xhirimeve.