Mc Kresha i jep fund beqarisë

MC Kresha ditën e sotme i ka dhënë fund beqarisë. Burime për “zëri.net” kanë bërë me dije se vajza që i ka rrëmbyer zemrën është nga Prishtina dhe prej vitesh jeton në Kanada. Po të njëjtat burime shtojnë se reperi do të celebrojë dashurinë e tij me martesë gjatë muajit tetor. Reperi është kujdesur që jetën e tij private ta mbajë gjithmonë hermetike dhe lajmi i fejesës na ka habitur të gjithëve.