Tifozja e famshme e kombëtares, Rike Roçi tërbon fansat me ngjyrat bardhezi

Rike Roci u bë e famshme në Europianin e vitit 2016, pasi ishte e pranishme thuajse në të gjitha ndeshjet e kombëtares sonë, duke spikatur për format e saj. Bukuroshja shqiptare që jeton në Itali, prej kohësh është modele e disa agjencive të njohura, teksa nuk ngurron që herë pas herë të pozojë edhe me rroba banjo.

 

Në disa foto të shpërndara së fundmi ajo i ka mahnitur të gjithë fansat. Me rroba banjo bardhezi, Rike Roci zbulon format e saj bombastike. Mjaft aktive në rrjetet sociale, nuk ngurron që herë pas herë të ketë edhe përplasje me komentuesit dhe të bëhet pjesë e mediave rozë. /R.Lika-Koha Jone/