Gazetari: Gaz Paja dhe Lek Plepi janë me Ramën për Teatrin

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar me deklaratat e aktorit Gaz Paja, i cili njihet për afërsinë me Partinë Socialiste, për Teatrin Kombëtar,
Në një postim në Facebook Dylgjeri shkruan: “Pas Gaz Pajës edhe Lek Plepi mbështet KM për Teatër Kombëtar me skemën PPP. (3 Plepa)”.