Përplasja në Shkodër, Vasili: Maskarenjtë zgjodhën fundin e tyre për hesap të një kryeministri që do t’i shesë si legena

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas përplasjeve në Shkodër gjatë konstituimit të Këshimit të ri Bashkiak.

Në një postim në Facebook, Vasili shprehu mirënjohje sipas tij për horrat që dolën sot fytyrëzbuluar në Shkodër.

Vasili shtoi se ata zgjodhën fundin e tyre shumë të keq për hesap të një kryeministri,që do ti shesë si legena.

“Mirënjohje për horrat ne Shkodër sot qe dolën fytyrëzbuluar. Qe te gjithë me kollare,me uniforme apo civile me çanta te zeza me rrip ne qafe dolën sot me fytyre te zbuluar dhe shkelen çdo ligj dhe hyn ne një armiqësi nga e cila nuk shpëtojnë dot kurrë.

Mirënjohje celulareve dhe kamerave sepse tashme këto fytyra maskarenjsh nuk mund te fshihen dot kurrë. E zgjodhën fundin e tyre shume te keq për hesap te një kryeministri,qe do ti shesë si legena,megjithatë ky është halli i tyre….fundi i tyre nuk ndryshon,”-shkroi Vasili.