Ledina Çelo provokon sërish (FOTO)

Këngëtarja Ledina Çelo, është duke shijuar disa ditë të mira me familjen e saj. Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë të mira jo-produktive, larg aktivitetve të saj të zakonshme.

Këngëtarja është gjithashtu mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme. Jo të pakta janë rastet kur Ledina publikon ndonjë fotografi provokuese, ndonëse shpesh edhe është kritikuar për këtë gjë.

Mirëpo duket se këngëtarja tregohet indiferente ndaj këtyre komenteve, bndërsa ka vendosur së fundmi të sjellë të tjera poza atraktive në bikini. Ajo shfaqet mjaft tërheqëse në bikini të bardha në Jalë, ndërsa ka shkrur “Vera 2019” në mbishkrimin e këtyre imazheve.

View this post on Instagram

#summer2019 🌞

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on