Dylgjeri tallet keq me Valdrin Pjetrin: Opiumi është feja e popullit!

Ylli Dylgjeri, i njohur për batutat dhe ironitë në rrjetet sociale, ka reaguar ndaj lëshimit që kryeministri Edi Rama i bëri pak minuta më parë të Valdrin Pjetrit, kandidatit socialist për Bashkinë e Shkodrës, i cili sipas denoncimit të PD-së rezulton i arrestuar për trafik droge në Itali.

“Shoku Enver thoshte: Feja është opium për popullin,

Shoku Edvin thotë: Opiumi është feja e popullit!

Valdin Pjetri”, ironizon Dylgjeri.