Rama vijon pushimet, poston foto me gruan dhe Zahon

Kryeministri Edi Rama, bashkë me bashkëshorten e tij Linda Rama dhe djalin Zaho, kanë zgjedhur bregdetin për të pushuar në këtë muaj të nxehtë vere. Kreu i qeverisë ka ndarë një foto nga ky moment ku ata shfaqen të tre së bashku. “Insta of the day”, shkruan Rama krah fotos.

View this post on Instagram

INSTA 🤩F THE DAY

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on